مطلبی تو مجله همشهری جوان خوندم با تیتر (( خودکشی : فقط همین )) که یکی از جدید ترین سبک های خودکشی را که تازه مد شده را به صورت علمی توضیح داده بود . یعنی قرص برنج . تعداد کشته شدگان را هم 30 نفر اعلام کرده است .

قرص برنج که نام اصلیش فسفید آلومینیوم است بعد از میل فرمودن حول و حوش یک ساعت بعد فرد میل کرده ریق رحمت را سر می کشد و به دیار باقی می شتابد .

حالا این مسائل به کنار برید بخونید تا ببینید چیه و حالشو ببرید .

ولی نکته جالب این است که نیروی انتظامی تصمیم به جمع آوری این قرص از عطاری ها گرفته و به فکر جایگزین کردن آفت کش جدیدی هست . که نویسنده این مطلب نیز با بیان اینکه این دلیل نمی شود که فکر کنیم با این حرکت دیگر کسی خودکشی نخواهد کرد .

و من هم با توجه به مسائل بالا یک نظر جدیدی دارم که نظری قابت تامل می باشد و آن این است که : چند جوان دلواپس و حافظ محیط زیست و عضو گروه های محیط زیست هستند و دلشان برای هوا و زمین و آلودگی آن می سوزد خواهش می کنم بیایند و چند نفری پیمان ببندند که با هم نامه ای بصورت خداحافظی و علت مرگشان را بنویسند و بنالند و دلیل خودکشی خود را در آن بنویسند که ماموران محترم انتظامی در به دست آوردن علت حادثه زیاد اذیت نشوند و راحت بفهمند که شما چه مرگتان بوده است . و بعد همگی با هم از روی گاردریل  بزرگراه همت بروند زیر اتومبیل های در حال حرکت تک سرنشین ( البته ساعتی را انتخاب کنید که ترافیک وجود نداشته باشد . که این هم جزء محالات است . ولی یه کاریش کنید دیگه همش که نباید راه کار بهتون نشون بدند . یه کمی هم خود کفا باشید .) با این حرکت نیروی انتظامی و مسئولین حتما به فکر جمع کردن این وسایل می شوند تا کسی دیگر با آنها خودکشی نکند . ایده جالبیه هان . نه .

خلاصه بروبچ که از هر چی که می نالید کافیه چند نفری بشید و نامه خداحافظی بنویسید و به وسیله آنچه که از آن می نالید خودکشی کنید تا مسئولین آنرا جمع کنند . به امید آنکه روزی ما بدون مشکل باشیم . البته با جمعیت کم .

لینک مجله