یه دعوت داشتم از طرف دوستی به نام مریم با این آدرس  pishnevishaiam.persianblog.ir که گفتند باید اعتراف کنم به ۵ مورد که برای خوانندگان این وبلاگ مهم و جالب به نظر بیاد . حالا من هم میخوام به دعوت این دوستم این کارو بکنم و جالب اینه که به نظرم اعترافات من شاید جالب نباشه ولی اعتراف اعترافه دیگه :

۱- خیلی ها میگن این اسمت چیه معنیش چیه منظورم آمد هست من هم به همه فقط معنی اساطیریشو گفتم نه معنای اونی که معنی اسمم هست . البته به کسی من دروغ نگفتم . الان هم معنیشو بهتون نمی گم فقط بدونید به معنی آواره کولی هست.

۲- وبلاگم از نظر سادگی خیلی ساده هست و به همه هم گفتم چون زیاد بلد نیستم . ولی اینطور نیست بلکه تا الان ۳ بار وبلاگم بسته شده والان دیگه حال ندارم بهش برسم . چون دلو دماغشو ندارم .

۳- به خیلی از دوستان سر می زنم فقط برای اینکه دوستان جدیدی به صورت مجازی که بعضیهاشون از مجازی ذر اومدند و با هم خیلی دوست شدیم . ولی بیشتر برای کسب اطلاعات از نوع نوشتن دوستان بوده است .

۴-خیلیهارو دوست داشتم به وبلاگم بیان ولی نیومدند و خیلی جاها ازشون گلگی کردم و همه فکر می کردند من عاشقم و دارم از معشوقم می نالم .

۵- دیگه اعترافی ندارم .............

دوستان دعوت شده از طرف من :

۱-http://doctorsinohe.persianblog.ir دکتر سینوحه

۲-http://ni0ni2.persianblog.ir نیلوفر الدوله

۳-http://www.elahi-nameh.persianblog.ir مجتبی

۴-http://mm312.persianblog.ir

۵-http://aftabgardooniha.persianblog.ir/ فاطمهwww.khateratekhobejavani.persianblog.co حامد