پاییزیه ( بر وزن بهاریه ) توی بهار

 

رسیدن بهار ، شکوفه زدن گلها و درخت ها ، تازه کردن دیدارها ، نق زدن یه بچه برای برداشتن یه دونه شیرینی دیگه ، لبخند زدن به همدیگه از رو ی نا چاری ، دادن و شنیدن شعار های اخلاقی از رادیو ، تلویزیون ، دوستان ، آشنایان و کلیه عزیزانی که در این مجلس شرکت کردند ....(خیلی دچار اختلالات مخی شدیم ها.....)

 

اگه بزارید از اول بگم .

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

چرا اجازه نمی دید تا شروع کنم !!!!!!!!!

 

.

 

.

 

.

 

.

 

آهان حالا شد .

 

شروع دوباره

 

همیشه دلم برای اسفند ماه می سوخت و می سوزه ، چرا ؟ خوب معلومه دیگه تنها ماهی از ساله که همه آرزوشونه زودتر تموم بشه و چه ظلمی به این ماه که تازه ته تغاری هم حساب می شه ،

 

وقتی اسفند شروع می شه هم الکی شروع می کنند به عجله کردن . فرقی هم نداره تو چی عجله می کنند فقط باید عجله کنند . گلاب به رو تون تو اونجا هم عجله می کنند .

 

نم نمک هم که به شبهای آخر به همون هفته معروف که بهش میگن هفته دلهره  نزدیک می شیم دیگه بوش میاد .

 

دیگه باید واقعا بهش فکر کرد . نمیشه لایی کشید و چشم هارو بست و اونو نادیده بگیریم ، ولی باز هم می شه تا اومدنش ای یه کمی لایی کشید ولی چه فایده که شتریه که عاقبت رو همه می خوابه .(ناقلا بد فکر نکن.)

 

با هر جان کندنیه جون سالم به در بردیم از این رسم جدید چهارشنبه سوری . فعلا می بینید سرحالم (البته قبلش می دونم خیلی غیبت داشتم که فعلا بی خیالش می شم و در فرصت مناسبی جریاناتشو مثل داستانهای دنباله دار شهرزاد قصه گو براتون تعریف می کنم .(خوب بچه های گلم فعلا شب به خیر تا فردا شب و یه قصه جدید)(واقعا فکر نکنید تعطیلم .)

 

بابا شما هم دلتون خوشه ها بزارید بنویسم دیگه هی سوال می کنید و از مطلب دور میشیم، مثل بچه آدم بشینید و اگر سوالی داشتید در آخر به تک تک سوالاتتون پاسخ می گویم با این فرض که بعد از صحبت های من به این نتیجه برسید که این سیستم سوده است و شما به سوده ای آن ایمان دارید و به این سیستم وارد می شوید. (" با عرض معذرت از دوستایی که نت کار می کنند و دوستان! دزدی مثل مجتبی مهرابی که به نام نت دارند دزدی می کنند"من نت کار نیستم ولی اینقدر که دعوت شدم دیگه حرفام هم مثل اینا شده شما ببخشید.)

 

لباسهای نو ، شیرینی های تازه ، آجیل ، تنقلات جور واجور ، دیدن کسایی که دوستشون دارید ، بر نمه های مزخرف تلوزیون وطنی و از اون مزخرف تر برنامه های تلوزیون اونوری (البته خوبهاش که به تعداد انگشتهای دست هم نیست فاکتور بگیرید )،خلاسه نوستالرژی بازی های ناز نازی که آدمو می بره به یه حال و هوای باصفا که خدارو شکر هممون با اون حال و هوا آشناییم .

 

سال عوض میشه و برای خیلی از ماها تو خیالمون سال جدید سال عوض شدن ما از هر نظری که اون هم توهم و جوگیر شدن تو لحظه تحویل ساله ، تا یکی دو روز از سال نو می گذره باز بر می گردیم به همون زندگی اسفناک خودمون تو هر شرایطی که در سال کهنه بودیم . کاریش هم نمیشه کرد تا بوده همین بوده و هست ، می خوای بخواب می خوای بخواب .

 

اگر دروغ می گم با مشتتون بزنید تو دهن ابر قدرتهای جهان خصوصا امریکا (دیدید هر چی میشه میندازن گردن امریکا . دیدم اینجا هم که هر کی به هر کیه گفتم من هم گیر بدم به امریکا)

 

تعطیلاتتون مبارک که قراره تعطیلاتتون کم بشه . چون با این ول گشتن من و شما اقتصاد مملکت به هم ریخته و وقتی که دلیلشو می دونیم چرا جلوش رو نگیریم هان ن ن ن ن ن ن بگو ببینم چرا؟

 

حالا که دارید به مملکت ضرر می رسونید بعد از عید یه حال مشتی بهتون بدن که دیگه به مملکت ضرر نرسونید و حق مردم رو پایمال نکنید . بنزین رو گرون می کنیم تا حداقال یه کم از ضرر هایی که به مملکت زدید درست بشه ، ولی فکر نکنم حالا حالاها این ضرر جبران بشه . به امید خدا 100 سال دیگه شاید خدا گوشه چشمی بکنه تا درست بشه ولی تا 100 سال دیگه که ما 100 تا عید باستانی نوروز داریم ..........پس بی خیالش بابا شما درست بشو نیستید .................

 

اگر تونستید به من بگید که فرق آناهیتا با شین سوم سفره هفت شین چیه ؟

 

به خدا مسخره نمی کنم ، نمی دونم دارم می پرسم .

 

دلیل ندونستنتون اطلاعاتیه که اصلا در اختیارتون نذاشتن البته خودم رو هم مستثنی نمی دونم ، و فقط از این تمدنی که به دنیا فخر می فروشیم اینه که ما آریای هستیم .همین . فقط همین .

 

برای خودم و میهنم و نسل های بعدی دلواپسم .

 

خیر سرمون می خواستیم بهاریه بنویسیم . از همه چیز نوشتیم الا بهار . ولی اشکال نداره بهارو همه که می دونند چیه دیگه چه فایده که من بخوام بهاریه بنویسم . اصلا نمی خوام بنویسم ، دوست ندارم ، چه کسی رو باید ببینم که من نمی خوام بهاریه بنویسم .............

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

با عرض شرمندگی از کوروش کبیر.

 

کوروش تو بیدار باش و کشیک بده که ما همه خوابیم .

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

دوربین مخفی نبود بلکه بهاریه بود

 

در کل امیدوارم سال خوبی رو پیش رو داشته باشید و همیشه دنیا به کامتون باشه . اگر هم دیر اومدم بزارید سر مشکلات زیاد ولی الکی زندگی .