بیگانه

داستان داستانیست دیدنی که مثل قصه هزار و یک شب نمی شود تعریف کرد ، اما با دیدنش توی ببیننده باید ببینی که آن چیزی بوده که تورا مجذوب کند یا نه .چون به نظر من کارگردان بدون صغرا کبرا چیدن داستان را برایت بازگو می کند و به بیراهه نمی رود .

نمره فیلم از 10 بخاطر بازی پانته آ بهرام که یکی از بهترین ها هست و توانسته بار فیلم را بر دوش بکشد نمره 5 را انتخاب می کنم .


این فیلم در زمان پخشش حاشیه های جالبی داشت که به چند نکته از آن اشاره می کنم .

یکی از سرمایه گذاران فیلم مهناز افشار بود که این مورد تبلیغ خوبی شد برای فیلم چون اغلب سینما دوستان برایشان جالب بود که یکی از سوپراستار های ایران در فیلمی سرمایه گذاری کند .

خبر دیگر که به حتم شایعه ای بیش نبود حضور بابک زنجانی بعنوان یکی از سرمایه گذاران برای فیلم بود که این خبر در همان روزهای ابتدایی تکذیب شد .

 

حدود پنج نوع پوستر از این فیلم به کوشش محمد روح الامین و  محمد حسین هوشمندی طراحی شد و جالب تر از آن این بود که هر پنج نوع طرح استفاده شد و فیلم یک پوستر مجزا نداشت .

/ 3 نظر / 23 بازدید
ننه صدرا

اولین پوستر فیلم خیلی قشنگه! نمی دونم چرا فکر می کنم فیلم شبیه به فیلم پستچی سه بار در نمی زنده! مگه بقیه فیلمها فقط یک پوستر دارن? فکر کنم از اون مدل فیلماست که خوشم مياد ممنون.[لبخند]

وحید53

لقمه ی دیگرون رو برداشتن

سو

چه خوبه که اینقدرفیلم می بینین