بهاریه

درود دوصد درود خدمت همه دوستانی که یکسال با ما یعنی من و وبلاگم بودند . وبلاگی که با نقد و انتقادات سازنده شما سعی داشت روندی رو به رشد را داشته باشد که امیدوارم در این سالی که گذشت توانسته باشد این روند رو به رشد را طی کرده باشد .

خیلی خوشحالم که باز هم مجالی بود که بتوانم بهاریه ای بنویسم بر این عید باستانی و همچو طبیعت تغییر را حس کنیم . تغییری از درون بخصوص افکارمان .

سال 93 را با تمام فراز و نشیبها را به آخر رساندیم و روزهای خوب و یا ناسازگار با ما را گذراندیم . امید تنها موردی بود که توانست سالی دگر را بگذرانیم . امید به فرداها ، امید به بودن ها ،امید به رسیدن ها .

همیشه انسان وقتی به انتها موردی و به ابتدای مورد دیگر می رسد همیشه نگاهی به گذشته می اندازد که ببیند چه چیز را از قلم انداخته و چه کاری را نباید می کرده ، ما هم استثنا نیستیم و جزو همین قانون قرار می گیریم و به حتم نگاهی به گذشته می اندازیم تا کمبودها را مرتفع و عالی ها را بیشتر کنیم .

وقتی که بچه بودیم و تنها دغدغه مان لباس نو عید و اسکناس های تا نخورده عیدی بود وقتی برایمان سلامتی را  آرزو می کردند چیزی نمی فهمیدیم  اما وقتی رو به جلو می رویم می بینیم که سلامتی جزو بهترین آرزوهاییست که می توانند برایمان کنند . رو همین حساب من هم سال جدید را برایتان پر از سلامتی ، نشاط ، وبخصوص رسیدن به آرزوهایتان را دارم و از ایزد تبارک می خواهم تمام دوستانم را مورد لطف خود قرار داده و بهترین ها را برایشان رقم بزند .

در سایه ایزد تبارک

 

عید همگی بود مبارک

کلیک کنید.


/ 12 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هستی.

امیدوارم سالهای سال سلامت باشی و هرسال بهاریه ت رو بخونم[گل] قوی ترین موتور حرکت و اشتیاق انسان امیدبه فرداهای رسیدن به آرزوهاست. آرزو میکنم به تمام آرزوهای قشنگت برسی.

هستی.

کلیک کردم و سوپرایز شدم..ممنون خوش سلیقه..این سفره هفت سین سنتی با اون شمع دونایی که دوست دارم و همه چیش عالی بود[گل][گل][گل]

ل.ع

شما هم سالی پر از کامیابی به همراه شلامتی و نشاط داشته باشید و امید وارم این سال آغاز بهترین سال های پیش روتون باشه [گل]

آلما

عید نوروز بهانه ایست تا به همه کسانی که دوستشان داریم سلامی بکنیم. نام تو همیشه در اندیشه ام و مهرت در قلبم می ماند.... سال نو مبارک [گل]

آرمانسرا

درود بر جناب "آمد حقانی " از تک تک نوشته هایت بهره بردم در سالی که گذشت . امیدوارم خواننده نوشته های زیبایت در سال نو باشم . نوروز بر تو خانواده ات پیروز باد.

فروردین

به‌تر ازین نمی‌شد آرزو کرد! هم‌چنین برای شما [لبخند]