چراغت را بیاویز بر سر در این خانه

خدایا دستم به آسمان نمی رسد اما دست تو به زمین که می رسد ... بلندم کن ، خسته ام ...

امروز این نوشته بصورت پیام کوتاه برایم آمد و به نظر یک نشانه ایست از راز و نیاز مخلوق با معبود که در ساده ترین کلمات بزرگترین درخواست ها را در غالب راز و نیاز از خدا خواسته است .

گاهی ما انسانها یادمان می رود که خواستنی هایمان را چگونه بخواهیم ، گاهی برای خواستنمان دیواری می سازیم همچون دیوار چین و هنگامی تمامش می کنیم که خواستنمان فراموش شده است .

دیدگاه فراماورایی انسان گاهی در کالبد قایقی شناور در مردابی از گنداب قرار می گیرد که بوی گنداب فکر را از او خلع می کند و همچو وحشی ای به مثابه انسان در زمین قدم می زند وطبق فلسفه معروف انسان حیوانیست متفکر و جالب این است که میدانست چرا این لقب را برای انسان در فلسفه اش گنجانده و تئوری بودن را در نشست عقل و خرد انسان که او را اشرف مخلوقات قرار داده است .

و افسوس که خواستنی های انسان های حیوان نما ( البته این جمله از تئوری خودم رو پس می گیرم چون صفت حیوان هم برای موجوداتی از این قبیل انسان ها زیادی هست .) بقدری تاریخ دارد له می شود بدست انسانهایی که باز هم می گویم کلمه انسان به معنای واقعیت بر این جور افراد باز هم زیاد هست ولی خواستنی های خود را در مزخرفترین دیدگاها جستجو می کنند .

 

پدیده قرن حاضر که در آن هستیم ، به جد باید گفت خدا خودت بیا روی زمین و ختم بخیر کن این بی رحمی های مخلوقات خودت را که نامشان شده است داعش ، من خسته ام .

/ 6 نظر / 15 بازدید
ننه صدرا

یکسری حوادث باید اتفاق بیفته تا یه اتفاقات بزرگتری بعدا رخ بده فعلا که قربون خدا برم هرچی بدبختی مال ماست .من خسته ام [ناراحت]

وحید53

تازگی طوری با خدا حرف می زنن که خیلی بده از وقتی که احترام بزرگتر ها از بین رفته با جلوه های مقدس هم این طوری حرف بزنن خیلی بده

وحید53

ممنون از محبتتون یکی از اپ تاب هام سوخته خیلی داده هام هم از بین رفته دلیلش اینه که ادرس اشتباهیه درست بودنش رو بهم بگو

مریم

یعنی واقعا خدا هست؟

صادقی

مطالب خوبی را دارید با ادبیاتی قشنگ نوشته اید انشاء الله نویسنده خوبی خواهید شد .ممنون از اینکه به من سر زدید باز هم منتظر دیدار سبز شما هستم [گل][منتظر]

عجب صبری خدا دارد اگر من جای او بودم .......